Hoofdsponsor


Veldsituatie...
Complex is open... 
Bijgewerkt 8 mei 2022

Sponsoren
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Wedstrijden
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 22 oktober 2022
Alle uitwedstrijden van zaterdag 22 oktober 2022 zijn afgelast
Kies een ander team :
Combi HVM/Sjinborn Heren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jelmer Wolff Email

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 okt MHC Boxmeer H2
10:30 11:00 thuis Veld 1 - Sjinborn
  Let op: wordt gespeeld bij Sjinborn, Dr Ariensstraat 59, Valkenburg 
9 okt MHCV H2
60
11:15 12:45 uit route
16 okt V.M.H.C. Geel-Zwart H5
12:30 13:00 thuis Veld 1
30 okt HC Horst H2
thuis
6 nov Maastrichtse Hockey Club MHC H3
15
12:00 12:45 uit route
13 nov HC Oranje Rood H13
thuis
20 nov SMHC De Hopbel H4
0
13:30 14:00 uit route
27 nov HC Delta Venlo H7
thuis
5 mrt MHC Best H4
thuis
12 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H4
70
uit route
19 mrt HC Helmond H7
thuis
26 mrt MHC Boxmeer H2
65
uit route
2 apr MHCV H2
thuis
16 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H5
70
uit route
23 apr HC Horst H2
50
uit route
14 mei Maastrichtse Hockey Club MHC H3
thuis
21 mei HC Oranje Rood H13
50
uit route
4 jun SMHC De Hopbel H4
thuis
11 jun HC Delta Venlo H7
0
uit route
10 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Delta Venlo H7 3 9 3 0 0 24 2 0
2 Geel-Zwart H5 3 9 3 0 0 21 10 0
3 Best H4 3 9 3 0 0 12 4 0
4 Meerssen/ Sjinborn H1 3 6 2 0 1 13 5 0
5 Horst H2 3 6 2 0 1 10 3 0
6 Venray H2 3 6 2 0 1 6 5 0
7 Helmond H7 3 3 1 0 2 10 14 0
8 Geel-Zwart H4 3 1 0 1 2 11 17 0
9 Oranje-Rood H13 3 1 0 1 2 3 12 0
10 Hopbel H4 3 1 0 1 2 0 12 0
11 Maastricht H3 3 1 0 1 2 7 21 0
12 Boxmeer H2 3 0 0 0 3 2 14 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Best H4 Meerssen/ Sjinborn H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel H4 Oranje-Rood H13 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Delta Venlo H7 Maastricht H3 (12-0)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer H2 Horst H2 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart H4 Geel-Zwart H5 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Helmond H7 Venray H2 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Venray H2 Boxmeer H2 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maastricht H3 Best H4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Horst H2 Hopbel H4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Meerssen/ Sjinborn H1 Geel-Zwart H4 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart H5 Helmond H7 (6-5)final Nog niet bevestigd.
.. Oranje-Rood H13 Delta Venlo H7 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Helmond H7 Meerssen/ Sjinborn H1 (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer H2 Geel-Zwart H5 (1-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Delta Venlo H7 Hopbel H4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Venray H2 Horst H2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart H4 Maastricht H3 (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. Best H4 Oranje-Rood H13 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
  Oranje-Rood H13 Geel-Zwart H4 9:45 Genneper Parken
  Hopbel H4 Best H4 10:30 Sportpark Rooiseheide
  Horst H2 Delta Venlo H7 10:30 De Oude Lind
  Maastricht H3 Helmond H7 11:00 Sportpark 'Geusselt'
  Meerssen/ Sjinborn H1 Boxmeer H2 11:00 Sportpark Dr. Ariënsstraat
  Geel-Zwart H5 Venray H2 15:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Boxmeer H2 Maastricht H3 10:45 De Sloot
  Helmond H7 Oranje-Rood H13 11:45 Sportp. 'De Warande'
  Venray H2 Meerssen/ Sjinborn H1 12:45 Sportpark 'De Wieën'
  Geel-Zwart H4 Hopbel H4 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Delta Venlo H7 15:00 Sportp. Leemkuilen
  Geel-Zwart H5 Horst H2 15:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Maastricht H3 Venray H2 10:30 Sportpark 'Geusselt'
  Hopbel H4 Helmond H7 11:00 Sportpark Rooiseheide
  Delta Venlo H7 Geel-Zwart H4 11:20 Sportpark "Vrijenbroek"
  Meerssen/ Sjinborn H1 Geel-Zwart H5 13:00 Sportpark Heiveld
  Horst H2 Best H4 13:00 De Oude Lind
  Oranje-Rood H13 Boxmeer H2 13:15 Genneper Parken
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Meerssen/ Sjinborn H1 Horst H2 0:00 Sportpark Heiveld
  Boxmeer H2 Hopbel H4 10:45 De Sloot
  Venray H2 Oranje-Rood H13 12:45 Sportpark 'De Wieën'
  Geel-Zwart H4 Best H4 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Helmond H7 Delta Venlo H7 13:30 Sportp. 'De Warande'
  Geel-Zwart H5 Maastricht H3 15:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Best H4 Helmond H7 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Boxmeer H2 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Horst H2 Geel-Zwart H4 11:00 De Oude Lind
  Hopbel H4 Venray H2 12:15 Sportpark Rooiseheide
  Maastricht H3 Meerssen/ Sjinborn H1 12:45 Sportpark 'Geusselt'
  Oranje-Rood H13 Geel-Zwart H5 14:45 Genneper Parken
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Meerssen/ Sjinborn H1 Oranje-Rood H13 0:00 Sportpark Heiveld
  Geel-Zwart H5 Hopbel H4 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Venray H2 Delta Venlo H7 11:00 Sportpark 'De Wieën'
  Boxmeer H2 Best H4 11:00 De Sloot
  Helmond H7 Geel-Zwart H4 13:30 Sportp. 'De Warande'
  Maastricht H3 Horst H2 14:00 Sportpark 'Geusselt'
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Geel-Zwart H4 Boxmeer H2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Venray H2 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Geel-Zwart H5 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Hopbel H4 Meerssen/ Sjinborn H1 14:00 Sportpark Rooiseheide
  Helmond H7 Horst H2 15:15 Sportp. 'De Warande'
  Oranje-Rood H13 Maastricht H3 15:15 Genneper Parken
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Meerssen/ Sjinborn H1 Delta Venlo H7 0:00 Sportpark Heiveld
  Geel-Zwart H5 Best H4 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Maastricht H3 Hopbel H4 10:30 Sportpark 'Geusselt'
  Horst H2 Oranje-Rood H13 11:00 De Oude Lind
  Venray H2 Geel-Zwart H4 13:00 Sportpark 'De Wieën'
  Boxmeer H2 Helmond H7 14:00 De Sloot
ZONDAG 5 MAART 2023
  Horst H2 Boxmeer H2 0:00 De Oude Lind
  Oranje-Rood H13 Hopbel H4 0:00 Genneper Parken
  Maastricht H3 Delta Venlo H7 0:00 Sportpark 'Geusselt'
  Meerssen/ Sjinborn H1 Best H4 0:00 Sportpark Heiveld
  Geel-Zwart H5 Geel-Zwart H4 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Venray H2 Helmond H7 11:00 Sportpark 'De Wieën'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Helmond H7 Geel-Zwart H5 0:00 Sportp. 'De Warande'
  Geel-Zwart H4 Meerssen/ Sjinborn H1 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Maastricht H3 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Oranje-Rood H13 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Hopbel H4 Horst H2 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Boxmeer H2 Venray H2 11:00 De Sloot
ZONDAG 19 MAART 2023
  Hopbel H4 Delta Venlo H7 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oranje-Rood H13 Best H4 0:00 Genneper Parken
  Maastricht H3 Geel-Zwart H4 0:00 Sportpark 'Geusselt'
  Meerssen/ Sjinborn H1 Helmond H7 0:00 Sportpark Heiveld
  Geel-Zwart H5 Boxmeer H2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Horst H2 Venray H2 0:00 De Oude Lind
ZONDAG 26 MAART 2023
  Boxmeer H2 Meerssen/ Sjinborn H1 0:00 De Sloot
  Helmond H7 Maastricht H3 0:00 Sportp. 'De Warande'
  Geel-Zwart H4 Oranje-Rood H13 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Hopbel H4 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Horst H2 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Venray H2 Geel-Zwart H5 0:00 Sportpark 'De Wieën'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Delta Venlo H7 Best H4 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Hopbel H4 Geel-Zwart H4 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oranje-Rood H13 Helmond H7 0:00 Genneper Parken
  Maastricht H3 Boxmeer H2 0:00 Sportpark 'Geusselt'
  Meerssen/ Sjinborn H1 Venray H2 0:00 Sportpark Heiveld
  Horst H2 Geel-Zwart H5 0:00 De Oude Lind
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Boxmeer H2 Oranje-Rood H13 0:00 De Sloot
  Helmond H7 Hopbel H4 0:00 Sportp. 'De Warande'
  Geel-Zwart H4 Delta Venlo H7 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Horst H2 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Geel-Zwart H5 Meerssen/ Sjinborn H1 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Venray H2 Maastricht H3 0:00 Sportpark 'De Wieën'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Best H4 Geel-Zwart H4 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Helmond H7 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Hopbel H4 Boxmeer H2 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oranje-Rood H13 Venray H2 0:00 Genneper Parken
  Maastricht H3 Geel-Zwart H5 0:00 Sportpark 'Geusselt'
  Horst H2 Meerssen/ Sjinborn H1 0:00 De Oude Lind
ZONDAG 14 MEI 2023
  Boxmeer H2 Delta Venlo H7 0:00 De Sloot
  Helmond H7 Best H4 0:00 Sportp. 'De Warande'
  Geel-Zwart H4 Horst H2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Meerssen/ Sjinborn H1 Maastricht H3 0:00 Sportpark Heiveld
  Geel-Zwart H5 Oranje-Rood H13 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Venray H2 Hopbel H4 0:00 Sportpark 'De Wieën'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Geel-Zwart H4 Helmond H7 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Boxmeer H2 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Venray H2 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Hopbel H4 Geel-Zwart H5 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oranje-Rood H13 Meerssen/ Sjinborn H1 0:00 Genneper Parken
  Horst H2 Maastricht H3 0:00 De Oude Lind
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Boxmeer H2 Geel-Zwart H4 0:00 De Sloot
  Maastricht H3 Oranje-Rood H13 0:00 Sportpark 'Geusselt'
  Meerssen/ Sjinborn H1 Hopbel H4 0:00 Sportpark Heiveld
  Geel-Zwart H5 Delta Venlo H7 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Venray H2 Best H4 0:00 Sportpark 'De Wieën'
  Horst H2 Helmond H7 0:00 De Oude Lind
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Helmond H7 Boxmeer H2 0:00 Sportp. 'De Warande'
  Geel-Zwart H4 Venray H2 0:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Best H4 Geel-Zwart H5 0:00 Sportp. Leemkuilen
  Delta Venlo H7 Meerssen/ Sjinborn H1 0:00 Hockeyclub Delta Venlo
  Hopbel H4 Maastricht H3 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oranje-Rood H13 Horst H2 0:00 Genneper Parken

Inloggen
Vandaag jarig
Wessel Verheijen
Download de app
Get it on Google Play