Hoofdsponsor
Sponsoren
Agenda
1-2  Winerborrel
Hele agenda
Wedstrijden
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 18-11-2019 t/m 16-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:00 MB Hockeyschool gr1 Trainingsgroep Sporthal De Papierfabriek
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 Zaal Norbert Hermens
Simone Gorter
Sporthal De Papierfabriek
19:00 - 20:00 JD1 Zaal Bryan van der Linden
Raoul Kraus
Sporthal De Papierfabriek
20:00 - 21:00 MA1 Zaal Oliver Onions Sporthal De Papierfabriek
21:00 - 22:00 Dames 2 Zaal Maurice Renders Sporthal De Papierfabriek
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Benjamins Sporthal De Papierfabriek
16:30 - 17:30 M8E2 Zaal Training Joos Delahaye
Mees Renders
Sporthal De Papierfabriek
17:30 - 19:00 M8E1 Zaal Naomi Smeets
Quinty Verhulst
Sporthal De Papierfabriek
17:30 - 19:00 MC2 Zaal Emmy Geurts
Indy Steinschuld
Sporthal De Papierfabriek
19:00 - 20:00 MC1 Zaal Enrique Meesters
Ronald Hunter
Sporthal De Papierfabriek
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD3 Zaal Joost Bouhuijs
Maartje Bouhuijs
Sporthal De Papierfabriek
19:00 - 20:00 JC1 Zaal Maurice Renders
David van der Velden
Sporthal De Papierfabriek
20:00 - 21:00 MB1 Zaal David van der Velden Sporthal De Papierfabriek
21:00 - 22:00 Dames 1 Zaal Michiel Weijters
Michiel Weijters
Sporthal De Papierfabriek
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Zaal Floris Soeren Sporthal De Papierfabriek
17:00 - 18:00 M6E1 Zaal Training Frederique Piereij
Lotte Plum
Sporthal De Papierfabriek
18:00 - 19:00 MD2 Zaal Luuk Debie
Maarten Vonhögen
Sporthal De Papierfabriek
19:00 - 20:00 JB1 Zaal Danne van Loo
Guus Smeets
Tim de Rouw
Sporthal De Papierfabriek
20:00 - 21:00 Heren 1 Zaal Sander Schoe
Sander Schoe
Sporthal De Papierfabriek
21:00 - 22:00 Heren 2 Zaal Dennis Bovens Sporthal De Papierfabriek
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Zaal Aangepast Hock Sanny Stauder Sporthal De Papierfabriek
10:00 - 11:00 M3F1 Zaal Training Sporthal De Papierfabriek
10:00 - 11:00 M3F2 Zaal Training Lisa Janssens
Luz Jaspers
Sporthal De Papierfabriek
10:45 - 11:45 M6E2 Zaal Hilde Storms
Frouke Postel
Sporthal De Papierfabriek Inlopen op het tweede veld
10:45 - 11:45 M6E3 Zaal Training Manouk Kessels
Frederique Piereij
Sporthal De Papierfabriek Inlopen op het tweede veld
11:30 - 12:30 MC3 Zaal Training Indy Steinschuld
Maarten Vonhögen
Sporthal De Papierfabriek Inlopen op het tweede veld