Hoofdsponsor
Veldsituatie...


ivm Corona Virus zijn alle wedstrijden en trainingen afgelast, tot nader bericht....
Sponsoren
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Wedstrijden
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
H1

Teamfoto


Teamondersteuning
Fysiotherapeut Jurgen Geurts Email
Coach Sander Schoe Email
Trainer Sander Schoe Email
Trainer Axel Olislagers Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 13964 Eersel H1
60
13:00 14:30 uit route
17 mei 14019 M.H.C. Deurne H1
thuis
24 mei 14070 Mixed Hockey Club Heesch H1
0
14:15 14:45 uit route
7 jun 14128 MHC Wijchen H1
thuis
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H1 10 28 9 1 0 47 20 0
2 Deurne H1 10 24 8 0 2 45 19 0
3 Nova H1 10 24 7 3 0 38 11 0
4 Meerssen H1 10 19 6 1 3 35 21 0
5 Peel en Maas H1 10 18 6 0 4 31 20 0
6 Berlicum H1 10 12 4 0 6 32 25 0
7 Nuth H1 10 12 4 0 6 25 43 0
8 Eersel H1 10 7 2 1 7 18 34 0
9 Cranendonck H1 10 3 1 0 9 8 35 0
10 Heesch H1 10 0 0 0 10 4 55 0

Uitslagenmatrix
  Berlicum H1Deurne H1Eersel H1Heesch H1Peel en Maas H1Meerssen H1Nuth H1Wijchen H1Cranendonck H1Nova H1
Berlicum H1   5-0 5-0 2-3 8-1
Deurne H1 3-1   4-3 9-0 5-3 8-1 4-5
Eersel H1   4-1 0-4 3-5 3-2 1-1
Heesch H1 0-4   1-5 0-2
Peel en Maas H1 5-2 2-5   1-2 6-1 2-5
Meerssen H1 5-2 7-1 4-0 3-1   4-0 1-1
Nuth H1 3-2 7-0 1-3 4-2   2-7
Wijchen H1 4-2 2-1 7-1 5-3 8-1  
Cranendonck H1 0-5 0-3 0-2 2-4 1-6   0-2
Nova H1 4-0 4-0 8-1 3-1 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Nuth H1 Nova H1 2-7 Definitief
.. Berlicum H1 Meerssen H1 2-3 Definitief
.. Wijchen H1 Eersel H1 2-1 Definitief
.. Heesch H1 Deurne H1 0-4 Definitief
.. Peel en Maas H1 Cranendonck H1 6-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Nova H1 Heesch H1 8-1 Definitief
.. Cranendonck H1 Nuth H1 2-4 Definitief
.. Deurne H1 Wijchen H1 4-5 Definitief
.. Meerssen H1 Peel en Maas H1 3-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Berlicum H1 Eersel H1 5-0 Definitief
.. Cranendonck H1 Nova H1 0-2 Definitief
.. Wijchen H1 Heesch H1 7-1 Definitief
.. Nuth H1 Meerssen H1 4-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Eersel H1 Peel en Maas H1 0-4 Definitief
.. Deurne H1 Berlicum H1 3-1 Definitief
.. Meerssen H1 Cranendonck H1 4-0 Definitief
.. Nova H1 Wijchen H1 3-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Berlicum H1 Heesch H1 5-0 Definitief
.. Nuth H1 Eersel H1 3-2 Definitief
.. Meerssen H1 Nova H1 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Heesch H1 Peel en Maas H1 1-5 Definitief
.. Wijchen H1 Berlicum H1 4-2 Definitief
.. Deurne H1 Nuth H1 8-1 Definitief
.. Eersel H1 Cranendonck H1 3-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Nuth H1 Heesch H1 7-0 Definitief
.. Peel en Maas H1 Wijchen H1 1-2 Definitief
.. Meerssen H1 Eersel H1 7-1 Definitief
.. Cranendonck H1 Deurne H1 0-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Heesch H1 Cranendonck H1 0-2 Definitief
.. Deurne H1 Meerssen H1 5-3 Definitief
.. Wijchen H1 Nuth H1 8-1 Definitief
.. Nova H1 Berlicum H1 4-0 Definitief
VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
.. Peel en Maas H1 Deurne H1 2-5 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Eersel H1 Nova H1 1-1 Definitief
.. Meerssen H1 Heesch H1 4-0 Definitief
.. Cranendonck H1 Wijchen H1 1-6 Definitief
.. Peel en Maas H1 Berlicum H1 5-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Berlicum H1 Nuth H1 8-1 Definitief
.. Wijchen H1 Meerssen H1 5-3 Definitief
.. Deurne H1 Eersel H1 4-3 Definitief
.. Peel en Maas H1 Nova H1 2-5 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Nuth H1 Peel en Maas H1 1-3 Definitief
.. Eersel H1 Heesch H1 4-1 Definitief
.. Nova H1 Deurne H1 4-0 Definitief
.. Cranendonck H1 Berlicum H1 0-5 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Nova H1 Nuth H1 3-1 Definitief
.. Cranendonck H1 Peel en Maas H1 0-2 Definitief
.. Meerssen H1 Berlicum H1 5-2 Definitief
.. Eersel H1 Wijchen H1 3-5 Definitief
.. Deurne H1 Heesch H1 9-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Deurne H1 Cranendonck H1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel H1 Meerssen H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Heesch H1 Nuth H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Wijchen H1 Peel en Maas H1 14:45 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berlicum H1 Nova H1 14:45 De Beemd D
  Cranendonck H1 Heesch H1 14:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Meerssen H1 Deurne H1 Sportp. Heiveld
  Nuth H1 Wijchen H1 14:45 Sportp. 'De Kollenberg'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berlicum H1 Peel en Maas H1 14:45 De Beemd D
  Heesch H1 Meerssen H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Nova H1 Eersel H1 14:45 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Wijchen H1 Cranendonck H1 14:45 Sportpark Oosterweg
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Eersel H1 Deurne H1 14:30 Sportp. 'De Dieprijt'
  Meerssen H1 Wijchen H1 Sportp. Heiveld
  Nova H1 Peel en Maas H1 14:45 Sportp. 'De Kaldeborn'
  Nuth H1 Berlicum H1 14:45 Sportp. 'De Kollenberg'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berlicum H1 Cranendonck H1 14:45 Sportpark de Brand
  Deurne H1 Nova H1 sportp. 'De Kranenmortel'
  Heesch H1 Eersel H1 14:45 Sportp. 'De Braaken'
  Peel en Maas H1 Nuth H1 14:45 Irenestraat

Inloggen
Download de app
Get it on Google Play